| Finale K1 op de Eurosport Player |
|
|
| Woensdag 02 December 2009 18:22 |
|
Live vanuit de Yokohama Arena in Japan is op zaterdag 5 december, vanaf 09:00 uur ‘s ochtends, exclusief de ontknoping van het K-1 World Grand Prix seizoen te volgen met Eurosport’s online sportservice, de Eurosport Player. Acht vechters strijden om de wereldtitel, waaronder de Nederlanders Remy Bonjasky, Allistair Overeem en Sem Schilt. K-1 is de hoogste klasse in de gemengde vechtsport. De ‘K’ staat voor karate, kung-fu en kickboksen en de vechters hebben achtergronden in allerlei vechtsporten. In de finale maken de acht beste K1-vechters van het Grand Prix seizoen in een uitverkochte Yokohama Arena (in Yokohama, Japan) uit wie zich tot ‘K-1 World Grand Prix Champion’ gaat laten kronen. De K-1 World Grand Prix Final is de laatste jaren uitgegroeid tot hét vechtsportevenement van het jaar. De wedstrijden vinden plaats volgens het knock-out principe: als een vechter verliest, ligt die uit het toernooi. Om het toernooi te winnen, moet een vechter dus drie partijen winnend afsluiten. Vorig seizoen werd de K-1 World Grand Prix Final gewonnen door Remy Bonjasky. Hij won het toernooi al drie keer; ook in 2003 en 2004 was hij de sterkste. Voor de editie van dít jaar hebben zich, naast de genoemde Nederlanders, ook Ewerton Teixeira (Brazilië), Errol Zimmerman (Curaçao), Badr Hari (Marokko), Jérome Le Banner (Frankrijk) en Ruslan Karaev (Rusland) geplaatst.
|






Zaterdag is het zover. De achtste editie van ‘Fight at the borders’. Daarom gingen wij deze week polshoogte nemen bij Olaf Bekkers, één van de promotors van dit event.
Zaterdag 6 maart organiseerde de jonge club TEAM XTREME een seminar met niemand minder dan Hassan “the silent force” Elhamzaoui. Elhamzaoui staat bekent om zijn tot de verbeelding sprekende trapwerk. De Europese en wereldtitel die hij reeds op zak heeft bewijzen alvast dat hij heel wat in zijn mars heeft.

