| Bezoek aan Panterra Fightclub |
|
| Zondag 17 Januari 2010 00:00 |
|
In het trendy Indoor op het zuid (Antwerpen) werd vandaag een nieuwe club geopend. Bij de opening werden we al verwend met een MMA-Kickbox training die werd gegeven door niemand minder dan Alistair Overeem en Ramon Dekkers. U moet ingelogd zijn om dit artikel volledig te kunnen lezen. Gelieve u in te loggen. Nog geen lid? Klik dan hier om u te registreren. |






Zaterdag is het zover. De achtste editie van ‘Fight at the borders’. Daarom gingen wij deze week polshoogte nemen bij Olaf Bekkers, één van de promotors van dit event.
Zaterdag 6 maart organiseerde de jonge club TEAM XTREME een seminar met niemand minder dan Hassan “the silent force” Elhamzaoui. Elhamzaoui staat bekent om zijn tot de verbeelding sprekende trapwerk. De Europese en wereldtitel die hij reeds op zak heeft bewijzen alvast dat hij heel wat in zijn mars heeft.
